Contact Form 7 - en to fa translation catalogue (118 entries)

en: <strong>The database table for Contact Form 7 does not exist.</strong> You must <a href="%s">create the table</a> for it to work.
fa: جدول پایگاه داده برای افزونه فرم تماس 7 وجود ندارد. برای کارکرد آن باید <a href="%s">آنرا ایجاد کنید</a>

en: <strong>The database table for Contact Form 7 does not exist.</strong>
fa: جدول پایگاه داده برای افزونه فرم تماس 7 وجود ندارد.

en: Contact Form 7
fa: فرم تماس نسخه 7

en: Add new
fa: جدید

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
fa: این کد را کپی نموده و در نوشته، برگه یا ابزارک خود بچسبانید.

en: Save
fa: ذخیره

en: Copy
fa: کپی

en: Delete
fa: حذف

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
fa: شما در حال حذف این فرم تماس هستید. آیا از حذف این فرم اطمینان دارید؟

en: Form
fa: فرم

en: Mail
fa: پست الکترونیک

en: To:
fa: گیرنده:

en: From:
fa: فرستنده:

en: Subject:
fa: موضوع:

en: Additional headers:
fa: هدرهای اضافی:

en: File attachments:
fa: فایل های الصاق شده:

en: Use HTML content type
fa: استفاده از HTML در محتوا

en: Message body:
fa: متن نامه

en: Mail (2)
fa: پست الکترونیک 2

en: Use mail (2)
fa: استفاده از پست الکترونیک 2

en: Messages
fa: پیغام ها

en: Sender's message was sent successfully
fa: پیام با موفقیت ارسال شد.

en: Sender's message was failed to send
fa: ارسال ناموفق بود

en: Akismet judged the sending activity as spamming
fa: آکیسمت متن ارسالی را هرزنامه تشخیص داد

en: Validation errors occurred
fa: خطای تائید رخ داد

en: There is a field that sender is needed to fill in
fa: ارسال کننده ملزم به تکمیل فیلدهای الزامیست.

en: Email address that sender entered is invalid
fa: آدرس پست الکترونیک وارد شده نامعتبر به نظر می رسد.

en: There is a field of term that sender is needed to accept
fa: ارسال کننده فرم ملزم به پذیرش فیلد الزامیست.

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
fa: پاسخ شما به پرسش امنیتی اشتباه است.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
fa: کد امنیتی وارد شده معتبر نیست.

en: Uploading a file fails for any reason
fa: آپلود فایل به هر علتی با مشکل مواجه می شود.

en: Uploaded file is not allowed file type
fa: پسوند فایل آپلود شده مجاز نمی باشد.

en: Uploaded file is too large
fa: حجم فایل آپلود شده بیش از حد مجاز است.

en: Uploading a file fails for PHP error
fa: آپلود فایل به علل خطای PHP با مشکل مواجه شد.

en: Additional Settings
fa: تنظیمات اضافی

en: Contact
fa: تماس

en: Edit Contact Forms
fa: ویرایش فرم های تماس

en: Edit
fa: ویرایش

en: optional
fa: انتخابی

en: Generate Tag
fa: برچسب عمومی

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Email field
fa: فیلد ایمیل

en: Text area
fa: فضای متنی

en: Drop-down menu
fa: منوی بازشو

en: Checkboxes
fa: جعبه علامتگذاری

en: Radio buttons
fa: دکمه انتخابی

en: Acceptance
fa: پذیرش

en: Make this checkbox checked by default?
fa: آیا این جعبه به صورت پیش فرض تیک خورده باشد؟

en: Make this checkbox work inversely?
fa: این جعبه بصورت برعکس عمل نماید؟

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
fa: * این بدین معناست که کسی که شرایط را می پذیرد آنرا به حالت تیک نخورده در می آورد.

en: CAPTCHA
fa: کد امنیتی

en: Quiz
fa: پرسش

en: Quizzes
fa: پرسش ها

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
fa: * پرسش|پاسخ (مثال: 1+1؟|2)

en: File upload
fa: آپلود فایل

en: bytes
fa: بایت

en: Submit button
fa: ارسال

en: Name
fa: نام فیلد

en: Required field?
fa: گزینه اجباری

en: Allow multiple selections?
fa: مجاز به انتخاب چند گزینه به طور همزمان؟

en: Insert a blank item as the first option?
fa: آیتم خالی به عنوان اولین انتخاب قرار داده شود؟

en: Make checkboxes exclusive?
fa: جعبه های علامتگذاری به صورت انحصاری باشند؟

en: Choices
fa: انتخاب ها

en: Label
fa: برچسب

en: Default value
fa: مقدار پیش فرض

en: Akismet
fa: اکیسمت

en: This field requires author's name
fa: این گزینه نیازمند نام نویسنده است

en: This field requires author's URL
fa: این گزینه نیازمند آدرس اینترنتی نویسنده است

en: This field requires author's email address
fa: این گزینه نیازمند آدرس پست الکترونیک نویسنده است

en: Copy this code and paste it into the form left.
fa: این کد را در فرم خود بچسبانید

en: Foreground color
fa: رنگ پیش زمینه

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Small
fa: کوچک

en: Medium
fa: متوسط

en: Large
fa: بزرگ

en: Image settings
fa: تنظیمات تصویر

en: Input field settings
fa: قرار دادن تنظیمات گزینه

en: For image
fa: برای تصویر

en: For input field
fa: برای گزینه ورودی

en: * One choice per line.
fa: * یک انتخاب در هر سطر

en: Show
fa: نمایش

en: Hide
fa: پنهان

en: File size limit
fa: حجم مجاز آپلود

en: Acceptable file types
fa: فایل های مجاز

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
fa: تذکر: جهت استفاده از تصاویرامنیتی (کپچا) باید افزونه Really Simple CAPTCHA را نصب نمائید.

en: Contact form created.
fa: فرم تماس ایجاد شد

en: Contact form saved.
fa: فرم تماس ذخیره شد

en: Contact form deleted.
fa: فرم تماس حذف گردید

en: Database table created.
fa: جدول پایگاه داده ایجاد شد.

en: Failed to create database table.
fa: ایجاد جدول پایگاه داده ناموفق بود.

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Contact Form 7 needs your support. Please donate today.
fa: فرم تماس نسخه 7 به یاری شما نیازمند است. لطفاً کمک های مالی خود را برای ما ارسال فرمائید.

en: Is this plugin useful for you? If you like it, please help the developer.
fa: آیا این افزونه برای شما مفید بوده اس؟ در صورتیکه از آن رضایتمندید، لطفاً به توسعه دهنده آن کمک نمائید.

en: Your contribution is needed for making this plugin better.
fa: برای بهبود این افزونه به مشارکت صمیمانه شما نیازمندیم.

en: Developing a plugin and providing user support is really hard work. Please help.
fa: توسعه افزونه و ارائه خدمات پشتیبانی کار بسیار طاقت فرسایی است. لطفاً ما را یاری نمائید.

en: Untitled
fa: بی نام و نشان

en: Your message was sent successfully. Thanks.
fa: پیغام شما با موفقیت ارسال شد. متشکریم.

en: Failed to send your message. Please try later or contact administrator by other way.
fa: متأسفانه ارسال پیغام شما با مشکل مواجه شد. لطفاً بعداً مجدداً سعی نموده یا از روشی دیگر با مدیر سایت تماس حاصل فرمائید.

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
fa: تائید ناموفق. لطفاً گزینه مورد نظر را تائید نموده و مجدداً سعی نمائید.

en: Please accept the terms to proceed.
fa: لطفاً برای ادامه، شرایط ارسال نامه را پذیرفته و تائید نمائید.

en: Email address seems invalid.
fa: آدرس پست الکترونیک وارد شده نامعتبر به نظر می رسد.

en: Please fill the required field.
fa: لطفاً گزینه های اجباری را تکمیل نمائید.

en: Your entered code is incorrect.
fa: کد وارده اشتباه است.

en: Your answer is not correct.
fa: پاسخ وارده اشتباه است.

en: Failed to upload file.
fa: الصاق فایل با مشکل مواجه شد.

en: This file type is not allowed.
fa: الصاق این نوع فایل مجاز نمی باشد.

en: This file is too large.
fa: اندازه این فایل بیش از حد بزرگ است.

en: Failed to upload file. Error occurred.
fa: الصاق فایل ناموفق بود. خطایی رخ داد.

en: Your Name
fa: نام و نام خانوادگی

en: (required)
fa: (گزینه الزامی)

en: Your Email
fa: پست الکترونیک

en: Subject
fa: موضوع

en: Your Message
fa: پیغام

en: Send
fa: ارسال

en: This mail is created by Contact Form 7 plugin for WordPress.
fa: این نامه با استفاده از افزونه فرم تماس 7 ایجاد شده است.

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
fa: برای استفاده از تصاویر امنیتی (کپچا)، باید <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> را نصب نمائید.
